1774 KAZDAĞI ODALAR BİZDEN SPA FELSEFE SOSYAL BASINDA BİZ KEKİK TERAPİ MERKEZİ AKTİVİTE TEMAS
REZERVASYON BİZE ULAŞIN


Sıradışı Bir Tatilin Adresi 1774 Kazdağı
Sizi kekik çaylarıyla karşılayan güleryüzlü ekibimiz, otelimizde kaldığınız tüm süre boyunca evinizdeki aile sıcaklığını iliklerinize kadar hissettirir. 

Otelimizin konforu, imkanları, hizmetleri bir tarafa Kazdağlarının muhteşem güzelliğini ve doğasını yaşayabilmeniz için yaptığımız sosyal aktivitelerimiz ile tüm yorgunluğunuzu almaktır amacımız. 

Gün içerisinde sepetlerimizi alır Kavurmacılar köyünde kekik toplar o mis kokuyu içimize çekeriz.  Halı tezgahımızda Yağcıbedir halısını ilmek ilmek dokuruz. 

Kazdağlarının şifasından faydalanmadan olur mu hiç.  Her yaraya deva kantaron toplar yağını yaparız. Kalp kırma zeytin kır sloganıyla topladığımız zeytinleri kırar, zeytinyağ sabunu yaparız. Harika kokusuyla  mest eden mandalinalardan reçel yaparız birlikte. 

Doğa sporlarının adresidir Kazdağları. Muhteşem deniz ve doğa manzarasını izleyerek trekking yapabilir. Otelimizde size tahsis edilen bisikletlere atlayıp ailece keyifli zaman geçirebilirsiniz. 

Sizin keyfiniz bizim mutluluğumuz olur. Tekrar görüşmek ümidiyle yolda içeceğiniz suları yanınıza verir ve güzel dileklerle uğurlarız sizleri.