1774 KAZDAĞI ODALAR DENEYİM ARTEMİS SPA BİZ GALERİ FIRSATLAR REZERVASYON İLETİŞİM EN

Değerli Misafirlerimiz, Ülkemizde ve dünyada yaşanan öngörülemeyen Coronavirüs (COVİD-19) salgını sebebiyle 1774Kazdağı Termal Butik Otel ailesi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve sağlıklı yarınlarda beraber tatil planlarınıza eşlik edebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En önemli önceliğimiz her zaman olduğu gibi konuklarımızın ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak ve sağlığını korumaktır. Koronavirüs (COVİD-19) ile ilgili aldığımız ek tedbirleri sizlerle paylaşmak isteriz.

OTELİMİZDE UYGULANAN COVİD-19 TEDBİRLERİ

1.Dünya Sağlık Örgütü'nü (WHO) ,Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerini (CDC) ve yerel sağlık kuruluşlarını COVİD-19 ile ilgili en son gelişmeler için yakından takip ediyor, sürecin başlangıcından bu yana Sağlık Bakanlığı prosedürlerini büyük bir titizlik ve hassasiyetle uyguluyoruz.

2.Otelimiz konaklamanız süresince tüm misafir odaları ve ortak kullanım alanlarındaki yüksek temas yüzeyleri,(aydınlatma düğmeleri, kumandalar, kapı kolları, tırabzanlar vb.) kat hizmetleri görevlileri tarafından her gün ünlü ve üst standartta hizmet veren (JHONSON) DIVERSAY Şirketi'nin TSE,SAĞLIK BAKANLIĞI, DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ onaylı DIVERSAY marka temizlik ve dezenfektan ürünleriyle temizlenmiş ve tüm personelimize temizlenmiş ve tüm personelimize DIVERSAY şirketi tarafından COVİD-19 ile ilgili seminer ve hijyen eğitimleri verilmiştir.


3.Tüm çalışanlarımıza Koronavirüs (Covid-19) ile ilgili eğitimler verilmiş, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.(DIVERSAY hijyen eğitimi MEB hijyen sertifikaları)


4.Personelimizin her gün vücut sıcaklıkları ölçülmekte sağlık durumları kontrol edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır.


5.Personelimizin Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi SÜREÇ OSGB tarafından iş güvenliği eğitimleri ve sertifikaları verilmiş olup takip ve kontrolü yapılmaktadır.


6.Resepsiyon,restoran girişlerimizde, otelimizin her katında, ortak kullanım alanlarında ve lavabolarımızda %70 ALKOLLÜ tıbbi dezenfektanlar misafirlerimizin kullanımı için sunulmuştur.


7.Ortak alanların, yüzeylerin dezenfektanla silinme sayısı ve antibakteriyel el dezenfektanlarının kullanımı arttırılmıştır.


8.Otel girişimizde misafirlerimizin kullanımı için DEZENFEKTAN VE KORUYUCU MASK bulundurulmaktadır.


9.Otel girişimizde misafirlerimizin VÜCUT SICAKLIĞI temassız ateş ölçerle ölçülüp kayıt altına alınmaktadır.


10.Otelimiz giriş işlemleri sırasında tüm misafirlerimizden'' son 14'' gün içerisinde ‘'net olarak ‘'hangi ülke ve şehirlerde bulunduklarına dair bilgi alıyoruz.


11.Konaklayan misafirlerimiz için tüm odalarımızda ve restoranımızda tek kullanımlık %70 ALKOLLÜ DEZENFEKTAN MENDİLLER bulunmaktadır.


12. MESAFEYİ KORUYORUZ. Çalışanlarımızın kendileri ve misafirlerimiz arasındaki mesafeyi korumalarına dikkat ediyoruz.


13.Sabah kahvaltısını covid-19 sebebiyle sosyal mesafe kuralları kapsamında sizlerin rahatlığını esas alarak odalarınızın deniz manzaralı balkonlarında sizlere sunuyoruz.


14.Restoranımızda personelimiz MASKELİ VE ELDİVENLİ bir şekilde servis yapmaktadır.


15.Restoranımızda bulunan masalar SOSYAL MESAFE kuralına göre tasarlanmıştır.


16. Oda temizliği yapan güvenliğimiz her oda temizliğinden sonra eldivenlerini değiştirmektedir ve maske ile çalışmaktadır.


17. Açık havuzumuzda havuz suyundaki klor seviyesi SAĞLIK BAKANLIĞI genelgesinde ön görülen standartlarda (1-13PPM) olarak otomatik olarak klor seviyesi ayarlanmakta olup personelimiz tarafından da kontrol edilmektedir.


18.Çarşaf&havlu gibi tekstil ürünleri 60-90 derecede dezenfektan içerikli deterjan ile çamaşır makinesinde yıkanmaktadır.


19. Ortak alanlar, tüm yüzeyler ve odalar ULV cihazları ve özel dezenfektanlar ile periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.


20.SPA katımızı planlanan saatlerde 1 saat boyunca bir odaya tahsis edip daha sonrasında ise 45 dakika boyunca SPA katının komple dezenfekte edilmesi spa sorumlumuz tarafından yapılmaktadır.

SİZİN SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR!


MND Ajans


COVID-19 ÖNLEMLERİ KONSEPT BİLGİLERİ KVKK BLOG BELGELERİMİZ BİLGİLER UÇAK

COVID-19 ÖNLEMLERİ KONSEPT BİLGİLERİ KVKK BLOG BELGELERİMİZ BİLGİLER UÇAK